DREGS ORGANIC

Konsantre Kireç, Tortu ve Pas Çözücü

Özellikle ısıtma ve soğutma sistemlerinde oluşan kireç,mineral tortular,yosunlaşma ve pasın giderilmesinde kullanılan,çok konsantre asidik temizleyicidir.Kireci iyonize halinde bünyesine alarak çözer ve sistemde tıkanıklıklara sebebiyet vermez.Metal yüzeylere zarar vermeyen inhibitörler içerir.

Kullanma Şekli

Tortu ve kireç yoğunluğuna göre 1’e 10 su ile seyreltilerek kullanılır.

12412a
BIG BOLDMIN
214

Konsantre Mineral Tortu Ve Pas Çözücü

Çok ağır kirlerin temizliğinde etkilidir. Suyun biriktiği yerlerde  oluşan  mineral  tortularını, silisyum kalıntılarını ve pas lekelerini çözer. Silisyumlu suların kullanıldığı kazan ve su devrelerinde oluşan tortuların çözülmesinde olumlu sonuç verir.

Kullanma Şekli

1/10 ile 1/25 arasında su ile seyreltilerek kullanılır.

SILIS MINEXT

Konsantre Silis Tortu Çözücü

Su tankları, su kazanları ve boya kazanları içerisinde  oluşan  kireç görünümlü silis tabakalarının temizliğinde, makine ve ekipmanların yüzeylerinde oluşan kalıntıların giderilmesinde kullanılır.

Kullanma Şekli

1/5 -1/10 oranında su ile seyreltilerek kullanılır.

silis-minext-01
MİXER
23tsdt34t

Süper Konsantre  Harç ve Beton Çözücü

İnşaat sonrası oluşan harç,kireç ve beton artıklarını kolay ve mükemmel şekilde temizler.Ayrıca çimento siloları,transmikserler,beton pompaları ve betoniyerlerden harç,beton ve çimento artıklarını kolayca temizler. Uygulandığı yüzeye zarar vermez,makinelerin ömrünü uzatır.

Kullanma Şekli

Tortuların kalınlığına göre 1/5 oranında su ile seyreltilir.