BİO FG

Konsantre Genel Temizlik Ürünü

Yüzeylerde, duvarlarda, zeminlerde, gıda maddelerinin temas  ettiği tüm  yüzeylerde temizlik ve hijyen sağlayan, koku gideren genel temizleyicidir.  Kalıntı bırakmaz.

g4d
BİO LP
23rsrf2

Konsantre Klima ve Ortam Temizleyici

Klima ve havalandırma sistemlerinin hijyenini sağlamak için geliştirilmiş bir üründür.. Su depolarında kireç ve pas temizliği sonrasında kullanım suyuna dozajlanarak ilave edilir. Duş başlıklarının, süs havuzlarının,  sıcak  su boyler  sistemlerinin,  tuvaletlerin,  logar  kıyılarının, döşemelerin, duvarların ve mobilyaların hijyenini sağlar.

BİO AR

Koku Giderici Ve Temizleme Ürünü

Hava  filtrelerinin, hava  borularının,   çöp kutularının,  dolap  içlerinin,  elektrik düğmelerinin,  ofislerin hijyenini sağlayan ve koku   gideren   bir  üründür.

13wds
BİO HND/ BİO HND JEL
Hand_Sanitizer[1]

Alkol Bazlı El  Temizleyici

Özel olarak formüle edilmiş durulama gerektirmeyen alkol bazlı el hijyen ürünüdür. Cildi kurutmaz ,yumuşatır. Tüm cilt tipleri için uygundur.

BİO GARBAGE

Çöp Kokusu Önleme ve Temizleme Ürünü

Çöplerin çevreye yaymış olduğu kötü kokuların oluşumunu önlemek ve hijyen sağlamak için geliştirilmiş bir formüldür. Ayrıca biriktirme ve toplama havuzlarının ıslahı ve kötü kokunun giderilmesinde de kullanılır.

d32da