MAKRO-GZ/ MAKRO-GZ AEROSOL
r523tset2

Gaz Altı Kaynak Çapak Önleyici 

Gaz  altı kaynak  çapaklarının yüzeye  yapışmasını engeller. Paslanmaz,  siyah sac, galvaniz, boyalı ve boyasız tüm kaynak yüzeylerinde kullanılır. Yağ ve silikon içermez.

Kullanma Şekli

1/5 oranında seyreltilerek kullanılır.

RASTUR / RASTUR AEROSOL

Nüfuz Edici Ve Gevşetici

Çok yönlü ve birden  fazla  ürünün  yaptığı  işi tek başına yapabilen çok  üstün  nüfuz edici  ve gevşeticidir. Cıvata, somun, sıkışmış batarya, akü kutupları, hız ölçer kabloları, paslanmış jantlar vb. Kısacası otomotiv sanayi, endüstriyel   makineler, tekstil fabrikaları, elektronik sanayi makinelerinin bakımında kullanılır.

Kullanma Şekli

Direkt  kullanılır.

87548435468453435
BİO EXPRESS/BİO EXPRESS AEROSOL
diger-kimyasallar-03

Fren Balata Temizleyici

Otomobil,ağır vasıta,makine ve parça ekipmanlarının temizliğinde kullanılır.Plastik yüzeylere zarar vermez. Aerosol formu mevcuttur.

Kullanma Şekli

Direkt yüzeye püskürterek uygulanır.

FUGEAT

Dikey Cepheler İçin Su Geçirmezlik Malzemesi

Dikey duvar  ve cephelerin su geçirmez hale  getirilmesinde kullanılan nemden koruyucu bir üründür.  Suyun mikro çatlaklardan içeri sızmasını engeller. Renksiz, yapışkan olmayan,  uzun süre dayanıklı ve duvarın nefes almasına olanak tanıyan özelliklere sahiptir.

Kullanma Şekli

Saf olarak ulanılır. 1lt ürün ortalama 5 m2 alan kaplar.

diger-kimyasallar-04
BİOFLORCO
diger-kimyasallar-05

Beton Zemin Kaplama Ürünü

Beton   ve   mozaik   zeminleri  yağa,  alkalilere,   asitlere   ve   tozlanmaya  karşı  korur.  Zemini sertleştirerek çatlak ve çiziklerin oluşmasına engel olur. Transparan bir görüntüye sahiptir.

Kullanma Şekli

Temizlenmiş ve kurutulmuş yüzeye doğrudan uygulanır.Tek kat uygulamak koşuluyla 1 lt ürün ortalama 10 m2 zemin kaplar.

RUST GUN

Konsantre Pas Ve Korozyon Önleyici

Kapalı devre dolaşım sistemlerinde, soğutma  kulelerinde  veya  buhar kazanlarında dolaşım suyuna ilave edilen pas ve korozyon önleyici üründür.  Bor yağı ile işlem yapan makinelerde bakteri oluşumunu önler. Ekonomiktir, çok yüksek oranda su ile seyreltilerek kullanılır, durulama gerektirmez. Asitli bileşik içermez.

Kullanma Şekli

1/60 ile 1/100 arasında su ile seyreltilerek kullanılır.

dqw2
TEMSOL 1
temsol-01

Uçuculuğu Yüksek Temizleme Solventi

Yağ alma özelliği yüksek olan güçlü bir temizleme solventidir.Boya inceltmede de kullanılır.Yüksek uçuculuğu ve güçlü formülü sayesinde yağ,kir,gres ve diğer lekeleri iz bırakmadan hızla temizler.Hızlı kuruma özelliğine sahiptir.

Kullanma Şekli

Direkt  kullanılır.

TEMSOL 2

Endüstiyel Yağ Sökücü Solvent

Güçlü formülü sayesinde yağ,gres,kir lekelerini hızlıca çözer.Tekstil sektöründe kumaş ve elyaf üzerindeki lekelerde de etkilidir.Metal yüzey üzerinde yağ alma işlemlerinde uygulanır.

Kullanma Şekli

Direkt kullanılır.

q2es
BİO KT
234

Uçuculuğu  Az Kokusuz Temizleme Solventi

Güçlü formülü sayesinde yağ, gres, kir lekelerini iz bırakmadan temizler..Metaller üzerinden yağ alma özelliği yüksek solventlerdir. Kokusuz ve uçuculuğu yavaştır.

Kullanma Şekli

Direkt kullanılır.

PAINTER/ PAİNTER JEL

Kaleterasit ve Boya Sökücü

Özellikle kaleterasit  kaplanmış  yüzeyler  için  üretilmiş  üst  sınıf bir  boya sökücüdür. Bütün yüzeylerdeki  yaş,  kuru elektrostatik  toz  boyaların sökülebilmesi   amacı ile kullanılan  sıvı bir  üründür. Aynı zamanda jel yapısıyla tatbik edildiğinde yüzeye tutunur ve iyice nüfuz eder.

Kullanma Şekli

Yüzeylere direkt  uygulanır.

BOYA SÖKÜCÜ
BİO INOX/ INOX AEROSOL
inox-01

Paslanmaz Çelik / Krom Parlatıcı

Paslanmaz  çelik/krom  temizleyici  ve  parlatıcıdır.   İmalat   sanayinde otel  ve  restoranlarda,paslanmaz çelik yüzeylerde güvenle kullanılır. Aerosol formu mevcuttur.

Kullanma Şekli

Yüzeylere direkt  uygulanır.

BİO KROM

Paslanmaz Konsantre Paslanmaz Çelik/Krom Parlatıcı

İmalat sanayinde,otel ve restoranlarda,paslanmaz çelik yüzeylerde güvenle kullanılır. Rutubet ve ortam kirliliğinden dolayı oluşmuş korozyon ve kir lekelerini kolayca temizler.Parmak izi lekelerini ortadan kaldırır.

Kullanma Şekli

Ağır yağ ve kirlerin temizliğinde 1 / 2 birim;hafif kirlerin temizliğinde 1/5 birim;günlük temizliklerde 1/10 birim suyla seyreltilir.

231ras
GLUE OF
123ras

Sakız Çözücü  Tutkal Temizleyici

İçerdiği  doğal aktifler sayesinde metal, plastik, kumaş  yüzeylerden tutkal ve  sakızı etkili bir şekilde çözer.

Kullanma Şekli

Yüzey üzerine silme, fırçalama veya püskürtme
yöntemiyle doğrudan tatbik edilir. Ürünün yüzeye nüfus etmesi
için kısa bir süre beklenmesi gerekmektedir.

BİO PREF

Beton Kalıp Ayırıcı

Beton kalıp ayırıcıdır. Çelik kalıplara beton dökülmesinden sonra kalıbın kolay dökülmesine ve düzgün yüzeyli beton parçalar elde edilmesinde mükemmel sonuç verir.Kalıp üzerinde kalıntı bırakmaz ve kısa sürede yüzeyden temizlenir.

Kullanma Şekli

Direkt kullanım için uygundur. Kalıba püskürtülerek ya da sürülerek uygulanır.

12341235we
BİO BRASH
bio-brash-12350

Pirinç Yüzey Temizleyici Ve Parlatıcısı

Pirinç yüzeylerde parlaklık sağlayan pirinç parlatıcıdır. Pirinçlerde oluşmuş  karartıları ortadan kaldırıp aynı zamanda yüzeyde oluşturduğu koruyucu tabakayla etkili parlaklık sağlar. Yüzey üzerinde kalıntı bırakmaz.

Kullanma Şekli

Temizlenecek yüzeye bağlı olarak 1:3 ile 1:5 arasında su ile seyreltilerek kullanılır.

BİO CLİSH

Klişe Temizleme Maddesi

Matbaa sektörü için üretilmiş klişe yıkama solüsyonudur. Etiket ve Ofset makinelerinde klişe ve kalıp temizliğinde kullanılır. Ayrıca makine genel temizliğinde kullanıma uygundur.

Kullanma Şekli

Direkt kullanım için uygundur.

124qasd
BİO PRESS
q3rat23

Kauçuk Rulo Temizleyicisi

Matbaa   makinelerinde bulunan  kauçuk  rulo  temizleyicisidir. Matbaa  sektöründe   baskı makinelerinin rulo sistemlerinde kullanılır. Rulolar üzerinde yıpratma yapmaz, mükemmel bir temizlik sağlar.

Kullanma Şekli

Direkt kullanım için uygundur. Makinenin içerisinde devir daim yaptırarak kullanılır.

HİDROLİK SİSTEM YAĞI

İleri derecede rafine edilmiş yüksek viskozite endeksli baz yağlara paket katık ilavesi ile üretilmiş hidrolik sistem yağıdır. Tüm hidrolik sistemler,hidrolik güç iletim sistemleri,denizcilik,zirai tarım araçları sektörlerinde hidrolik uygulamalarda tavsiye edilir.

 

Kullanma Şekli

Ürün direkt kullanılır.

235
KIRMIZI GRES
567

Kalsiyum Sabunlu Gres

Kırmızı gres yüksek kaliteli baz yağlar ve kalsiyum sabunu kullanılarak üretilmiş çok amaçlı , genel kullanıma uygun yüksek sıcaklık ve ağır yüklerin olmadığı ortamlarda başarıyla kullanılan lifli yapıya sahip grestir.Suya karşı direnci yüksektir.Korozyonu önler.Yüzeye yapışması sızdırmazlık özelliği sağlar.Sistemden akıp gitmez.Katı parçaları tutarak sisteme girmesini engeller.Yüke ve sıcaklığa dayanım gerektirmeyen yerlerde,özellikle şase yağlanmasında,tüm otomotiv ve diğer yağlama gerektiren yüzeylerde,yüksek devirli olmayan, hafif yüklerin bulunduğu yerlerde kullanılır.

Kullanma Şekli

Ürün direkt kullanılır.

GARDOFLOC

BOYA ÇÜRÜTÜCÜ/YÜZDÜRÜCÜ

Değişik tipteki boyaları çürütmek ve boya tipine bağlı olarak çöktürme ve/ veya yüzdürme yapabilen bir boya çürütücüdür. Birçok endüstriyel ortamlarda, metal işleme,otomotiv sanayisinde vb. alanlarda güvenle kullanılmaktadır.

Kullanma Şekli

1/500 ile1/1000 oranında kullanılır.

1253
KABİN BOYA ENGELLEYİCİ C 200
c 200

Boya kabinlerinde,zemin ve dikey kısımlara boya yapılmadan önce fırça ile sürülerek uygulama yapılır.Bu yüzeylerin daha sonra kolayca yok edilmesini,tutulan boyanın katmanlaşmasına rağmen etkili bir şekilde zaman kaybedilmeden temizlenmesini sağlar.

Kullanma Şekli

Boyanın yapışmasını istenmeyen noktalara fırça ile direkt uygulanır.

BİO FLOX/BİO FLOX JEL

Kaynak Temizleme Sıvısı/Jeli

Paslanmaz çelik ,alüminyum,bakır vb.yüzeylerin temizliğinde kullanılır.Her türlü çalışma kirliliğini,yağ ve gres lekelerini ve pasları temizler.Temiz ve parlak bir yüzey elde edilir. Jel formu da mevcuttur.

Kullanma Şekli

Yüzeye fırça ile sürülür veya spreylenir.Reaksiyon süresi sonunda bol basınçlı su ile durulanır.

Untitled-2
BİO GRAFFİTİ
14245

DUVAR YAZISI SİLİCİSİ

Duvar yazılarını tatbik edildiği yüzeyde alt katmana zarar vermeden tek bir uygulama

ile hızlı, kolay ve etkili temizlik sağlar. Çevre kirliliğini ortadan kaldırır.

Kullanma Şekli

Ürün direkt kullanılır.